SM Przecław

72-005 Przecław 54B

Kierownik ds. Technicznych

Miejsce wykonywania pracy: teren S. M. „Przecław”

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie materiałów dotyczących bieżących potrzeb remontowych i konserwacyjnych
  • Współpraca z inspektorem nadzoru
  • Prowadzenie korespondencji z mieszkańcami
  • Planowanie i koordynowanie prac eksploatacyjnych i remontowych

Szczegółowy zakres czynności i obowiązków zostanie przedstawiony w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
  • obsługa komputera,
  • staż pracy min. 2 lata na podobnym stanowisku,
  • samodzielność, dokładność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w spółdzielczości mieszkaniowej,
  • własny samochód.

Oferujemy:

  • umowę o pracę - pół etatu,
  • wynagrodzenie do negocjacji,
  • stałe godziny pracy,
  • możliwość doskonalenia zawodowego, pracę w miłej atmosferze.

Terminy:

  • składania ofert do 21 maja 2017 r.
  • planowane rozpoczęcie pracy od 3 lipca 2017 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: biuro@smprzeclaw.pl lub do biura Spółdzielni.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Przecław" z siedzibą w Przecławiu 54B, 72-005 Przecław zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.